Ukraine English Russia Poland
Яке кохання, таке і снідання

СЕКС, ЯКОГО НЕ ЗНАЄТЕ

Яке кохання, таке і снідання


Сучасні чоловіки та дружини, для того, щоб займатися сексом, повинні бути в кращій фізичній формі, порівняно з їхніми дідусями та бабусями, а ще мати більше самовідданості. Зазвичай обоє працюють, тож прокидатися доводиться доволі рано. За такого розпорядку дня важко вести регулярний «нічний стиль життя», чи не так?

Виглядає на те, що якщо вони спроможні пожертвувати стільки ночей, то це цього варто.


Щоб ці ночі були неповторними, то до них треба завчасу підготуватися? Добрий секс починається не вночі, а ще зранку?

Часто у сексуальному житті домінує саме чоловіча лінія. Зазвичай чоловік – це людина швидких та рішучих дій, тобто статеві стосунки тривають кілька хвилин, а потім задоволений чоловічий індивід більше ні на що не має сили, повертається на бік і засинає. Всі оці квіти, компліменти, залицяння можуть бути для чоловіка дуже втомливою справою. А жіноче визначення статевих стосунків цілком інше. Жінка природним чином поєднує статеве життя з іншими формами любові. Вона очікує від чоловіка, що він буде милий з нею також упродовж дня, що він підтримуватиме її та допомагатиме. Для жінки дуже важливо почуватися коханою, шанованою, і щойно тоді в ній з’являється бажання віддатися коханій особі під час сексуального акту. Для жінки сексуальний акт починається десь там у щоденному житті, набагато годин раніше, тоді, коли вона відчуває, що чоловік помічає її, цінує, коли він поцілує її, обійме, попросить пробачення. Щойно тоді жінка готова до інтимних стосунків, які для неї не закінчуються статевим актом. Вони тривають далі. Є навіть такий вислів: «Яке кохання, таке і снідання». Саме в отому приготуванні сніданку дружина виражає кохання до свого чоловіка, у неї є потреба турбуватися про нього, бо вона саме відчула його любов. Тут з’являється наступна проблема. Скажімо, дружині цієї любові вистачить на два тижні, а чоловік прагне статевого контакту вже наступної ночі. Він повинен звільнитися від власного визначення статевого акту та вийти назустріч очікуванням дружини. Прийняти, що певні прояви його поведінки необхідні дружині, і ніби всупереч собі, потурбуватися про неї, докласти зусиль і почати будувати стосунки також поза сексуальними контактами. Натомість, дружина повинна відповісти на сексуальні потреби чоловіка, що також вимагатиме від неї певних зусиль, або й перелому в мисленні. Коли обидві сторони виходять собі назустріч, коли сексуальність поєднує в собі чоловічу та жіночу лінії, тоді вона стає їхньою спільною сексуальністю, коханням подружньої пари.Коли сексуальність поєднує в собі чоловічу та жіночу лінії,
тоді вона стає їхньою спільною сексуальністю,
коханням подружньої париВночі – добрий секс, а потім упродовж дня – мир та злагода, чи не так? Згідно з Біблією мир та злагода – це плоди Святого Духа, а з ваших висловлювань можна зробити висновок, що це плоди сексу?

Любов, радість, мир – це справді дари Святого Духа. Він присутній у людському житті. У Посланні св. Павла до галатів можемо прочитати про такі плоди Святого Духа: любов, радість, мир, довготерпеливість, лагідність, доброта, вірність, тихість, здержливість... Ці плоди з’являються у житті подружжя і йдеться про те, щоб не вважати сексуальний акт лише способом, який дає змогу отримати спокій, пов’язаний зі зменшенням сексуального напруження чи заспокоєнням пристрасті. Психічне заспокоєння, осягнення блаженства, також не є вершиною пережиття сексуального акту. Під час сексуальних стосунків християн може наповнювати глибокий мир, який з’являється тоді, коли в їхньому серці є більше Бога. Вони стають людьми повного духовного миру та радості, які в них вливає Святий Дух.
Не бійся сексу, або люби і роби, що хочеш. З о. Ксаверієм Кнотцом розмовляє Сильвестр Шефер, перекл. О. Мандрика, Свічадо, Львів 2015, с. 114-116.


Наверх

  Распечатать